Telefon: 017 8628 131
Telefon kom.: 0 691 947 796
WWW: www.kreg.pl
E-mail: kreg@kreg.pl

Wskazania i zalecenia jak kontynuować uruchomiony PROCES ZDROWIENIA oraz zapobiegać nawrotom BÓLU i CHOROBY.

Wyeliminować CZYNNIK powodujacy:

Nieprawidłowa postawa ciała: w miejscu pracy oraz snu wyeliminować pozycje wymuszone (wszystkie czynności wykonujemy na wyprostowanym kręgosłupie).

Duży ciężar powinien być rozłożony na dwie ręce.

Uczniowie powinni nosić tornistry.

Podnoszenie ciężarów.

Praca w pozycji siedzącej.

Praca w pozycji stojącej.

Dostosowanie miejsca snu.

Jeżeli odczuwasz którąś z wymienionych dolegliwości oznacza to, że możesz być pod wpływem szkodliwego promieniowania. Istnieje potrzeba zainstalowania neutralizatora radiestezyjnego szkodliwego promieniowania TM-015R .

Jeżeli często rozmawiamy przez teflon komórkowy zastosować naklejkę K-Energy Spiker.

Dzisiaj nie jesteśmy w stanie uniknąć oddziaływania szkodliwego promieniowania negatywnej energii. Jeżeli nie zastosujemy neutralizatorów to ona zniszczy nasz organizm, prowadząc często do tragicznych SKUTKÓW: Dysfunkcje kręgosłupa, ograniczenie przepływu krwi i bioenergii do mózgu rozpoczynając PROCES CHOROBOWY.

W organizmie występują komórki macierzyste które odpowiadają za regenerację, jeżeli mózg sprawuje kontrolę nad ich funkcjonowaniem, (sprawny kręgosłup, swobodny przepływ krwi i bioenergii) to naprawiają chore komórki w organizmie. Natomiast gdy występują dysfunkcje kręgosłupa oraz zaburzenia przepływu krwi i bioenergii – mózg nie sprawuje kontroli nad funkcjonowaniem komórek macierzystych, osadzają się na zdrowych komórkach tworząc środowisko nowotworowe.

Obszar oddziaływania kręgosłupa:

Czyli im dłużej będziemy chodzić sobie z dysfunkcjami kręgosłupa i przebywać pod wpływem szkodliwego promieniowania negatywnej energii, tym bardziej PROCES CHOROBOWY zniszczy nasz organizm.

Oczyścić organizm ze złogów, toksyn i pasożytów zwłaszcza tych z okrężnicy.

Złogi kałowe zalegające w okrężnicy zatykają nawet do 90% kosmki jelitowe odpowiedzialne za wchłanianie, spożywane pokarmy tylko w 9 – 10% są wchłaniane do organizmu.

Jak się ich pozbyć? Ratunkiem są naturalne produkty!

COLON PACK

PLASTRY KINOTAKARA