Telefon: 017 8628 131
Telefon kom.: 0 691 947 796
WWW: www.kreg.pl
E-mail: kreg@kreg.pl

Kinotakara - moc natury

KORZYŚCI ZE STOSOWANIA KINOTAKARY:

 1. Detoksykacja
 2. Reumatyzm
 3. Podagra
 4. Artretyzm
 5. Łagodzi bóle stawów i mięśni
 6. Zmniejsza obrzęki i reguluje wode
 7. Poprawia krążenie krwi
 8. Wzmacnia system odpornościowy
 9. Poprawia jakość snu
 10. Pobudza ważne organy
 11. Łagodzi obrzęki u osób z problemami nerek
 12. Zapobiega krwawieniu dziąseł
 13. Gwarantuje właściwe nawilżenie organizmu

Kinotakara jest najnowszym, japońskim, całkowicie naturalnym produktem zdrowotnym, opartym o trwające 26 lat badania naukowe nad siłą życia drzew i ich zdolnością przetrwania w najtrudniejszych warunkach, oraz testy laboratoryjne. Jego nazwa oznacza "skarb lasu".

Kinokatara składa się z wyciągu z octu drzewnego oraz innych aktywnych składników i posiada naturalną zdolność pochłaniania toksyn z organizmu oraz przyczynia się do jego oczyszczania.Naturalne składniki umieszczone w małych okładach, przyklejonych specjalnym plastrem pod stopy. Podczas krążenia krwi, Kinotakara pochłania toksyny i w ten sposób polepsza stan zdrowia. Zarówno wschodnia, jak i zachodnia medycyna uznają, że podeszwy stóp są obrazem stanu naszych organów wewnętrznych i często traktuje je się jako nasze drugie serce.

Umieszczenie plastra Kinotakary na podeszwie stopy powoduje stymulacje znajdujących się tam punktów refleksologicznych. Może to łagodzić zdenerwowanie, pobudzić krążenie krwi, zmniejszyć ból i opuchliznę oraz poprawić stan zdrowia.Kinotakara przeznaczona jest do użytku zewnętrznego - przyklejania na bolące miejsca, lecz na nieuszkodzoną skórę. w takim przypadku plaster musi być umieszczony na bolącym miejscu przez 24 godziny.

Jedno opakowanie Kinotakary składa się z 10 okładów pielęgnacyjnych i 10 plastrów. Okłady należy umieszczać pod stopami za pomocą plastra, przez 5 nocy i potem zrobić przerwę na okres 2 nocy przed rozpoczęciem stosowania w następnym tygodniu.

Nie ma żadnych przeciwskazań ani ubocznych efektów biorąc jednocześnie leki.

Jednakże czasami może się zdarzyć gorsze samopoczucie podczas procesu odtruwania, które może trwać około 14 dni. Z pewnością po tym okresie samopoczucie będzie wspaniałe.

Podczas stosowania detoksykacji organizmu istotny jest styl życia. W przypadku jedzenia niezdrowej żywności ,zanieczyszenia środowiska , intensywnego stylu życia, stresów, palenia papierosów, używania alkoholu itd. procesy detoksykacji będą przebiegały wolniej.Japońscy badacze odkryli dobroczynną moc substancji żywicznych pochodzących z drzew. Dzięki zaawansowanej technologii, przetworzona żywica oraz inne składniki naturalnego pochodzenia umieszczone zostały w specjalnych saszetkach. W ten sposób to rewolucyjne odkrycie jest dziś dostępne dla każdego. Dla wielu ludzi jedna noc wystarcza, aby poczuli cudowne działanie tego produktu.

Kinotakara to nowy przełom w dziedzinie wellness. Produkt jest tak opracowany aby, przebudzić Twoje ciało, umysł i ducha do zdrowszego, szczęśliwszego i bardziej energicznego życia. Kinotakara jest produktem całkowicie naturalnym. Wykorzystanie Kinotakary jako produktu prozdrowotnego jest potwierdzone wieloletnimi badaniami naukowymi oraz testami laboratoryjnymi.

Podstawowy skład stanowią

 1. Turmalin
 2. Chitosan
 3. Ocet drzewny
 4. Proszek Perłowy
 5. Czysta Krzemionka
 6. Dekstryna
 7. Kwas glikolowy

Ostrzeżenie:

Produkt należy stosować zgodnie z przeznaczeniem, tylko do użytku zewnętrznego. Nie kleić na uszkodzoną skórę, zadrapania i rany, unikać kontaktu z oczami. Chronić przed dziećmi.

Efekty są odczuwalne i widoczne już po dwukrotnym zastosowaniu.

Zalecenie:

Podczas stosowania KINOTAKARY należy pić około 2 litrów wody dziennie!

KINOTAKARĘ można stosować w zależności od swoich potrzeb. Najlepiej przyklejać na podeszwy stóp, na noc, na 8 do 12 godzin.

1. Weź saszetkę Kinotakary i załączony plaster. 2. Usuń część ochronną plastra A.
3. Połóż saszetkę Kinotakary na środku plastra. Usuń część ochronną plastra B. 4. Przyklej przygotowany okład pod stopy przed pójściem do łóżka.

Nie odnotowano niekorzystnych efektów ubocznych.